Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі

, Київ 15:40

До Генконсульства надійшли виготовлені паспорти громадянина України для виїзду за кордон, оформлені у період з 17 січня по 09 березня 2017 року

27 березня 2017, 13:36

Для отримання виготовлених паспортів до Генконсульства запрошуються громадяни, які звертались до установи у період з 17 січня по 09 березня 2017 року.

Увага!

Перевірити надходження паспортів можливо за телефонами (8 812) 331-51-65, 331-51-69. Телефонувати з 14:00 до 17:00, окрім вихідних та святкових днів.

Видача документів здійснюється у кабінеті № 4 щовівторка та щочетверга з 15:00 до 17:00 без попереднього запису

Паспорт видається особисто заявникові, а у виняткових випадках - його батькам (усиновлювачам) або іншим законним представникам, у разі пред’явлення ними свого паспортного документа та відповідних підтверджуючих документів. 

У разі оформлення біометричного паспорту особі після досягнення нею 12-річного віку її присутність обов’язкова.

Громадянин, якому видається паспорт, перевіряє паспортні дані та ставить дату і власноручний підпис за отримання паспорта в спеціально відведеній для цього графі заяви-анкети.

Паспортний документ, що підлягає обміну, вилучається під час отримання нового.

Увага!

Генконсульство має право відмовити у видачі паспорта у разі, якщо:

  • за видачею документа звернувся заявник, який не досяг шістнадцятирічного віку, або представник особи, який не має документального підтвердження своїх повноважень на отримання документа;
  • заявник вже отримав документ такого типу, який є дійсним на день звернення;
  • дані, отримані з бази даних, не підтверджують інформацію, надану заявником.