• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
До уваги громадян ! Запис на прийом.
Опубліковано 17 жовтня 2021 року о 11:29

До уваги громадян!

Останнім часом почастішали звернення громадян до ГКУ з приводу порядку запису на прийом. Нижче наводимо детальні роз’яснення щодо правил та порядку запису на прийом до Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі. 

Запис на прийом

Запис на прийом здійснюється лише онлайн, на вказаному сайті - запис через електронну пошту чи телефонний дзвінок неможливий.

Відсутність вільних слотів для запису пов'язана виключно із вкрай високим попитом на консульські дії.

УВАГА! Перед записом на прийом просимо уважно ознайомитися з правилами бронювання, наведеними на цій сторінці.


Система електронної черги МЗС України є спільною для усіх посольств та консульств України за кордоном. При записі просимо бути особливо уважними при виборі країни (Росія) та консульської установи (Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі).

 

ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1. При записі на прийом у формі вказуються дані - ім'я та прізвище - тієї особи, дорослої чи дитини, яка отримуватиме консульську послугу.

У разі оформлення закордонного паспорта чи набуття громадянства дитині запис робиться на ім'я та прізвище дитини.

2. Для кожного з членів родини потрібно зробити окремий запис на прийом.

Наприклад, якщо у Вас троє дітей, і кожному з них потрібно оформити закордонний паспорт, Вам потрібно створити три окремі записи на прийом за даними Ваших дітей.

3. Для кожної консульської дії потрібно зробити окремий запис на прийом.

Виняток - одночасне оформлення набуття громадянства та закордонного паспорта для дитини, що народилася в Росії (Ви можете здійснити один запис на прийом та подати документи і для набуття громадянства, і для оформлення закордонного паспорта, підготувавши для кожної дії необхідні документи)

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися, слід попередньо звернутися на електронну адресу Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі [email protected] щодо вирішення питання про можливість прийому.

 

4. При записі слід особливо уважно вибрати консульську дію, яка Вам потрібна.

Ви зможете вчинити лише ту дію, на яку зроблений Ваш запис - наприклад, якщо Ви записані на оформлення закордонного паспорта, Ви не зможете отримати посвідчення особи на повернення в Україну, і навпаки.

5. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати (дублі запису). Така реєстрація буде БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ видалена адміністратором!

 

6. Якщо Ви записалися помилково, або не можете з'явитися на прийом, Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ зарані самостійно скасувати Ваш запис, скориставшись посиланням в листі-підтвердженні запису. Лише після цього Ви можете зробити повторний запис на іншу дату. Якщо Ви не можете самостійно скасувати Ваш запис, просимо повідомити нас за адресою [email protected]

 

7. ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ НА НАСТУПНІ 60 ДНІВ. Якщо на певний момент усі доступні для запису слоти заброньовані іншими заявниками, Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису.

 

8. Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). Просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час, або ж лист з уточненням стосовно Вашого прийому.

 

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Перегляньте інформацію щодо потрібної Вам консульської дії та підготуйте усі необхідні документи. Інформація щодо консульських дій наведена в розділі "Консульські питання".

Перейдіть на сайт для запису на прийом. Рекомендуємо користуватися браузерами Chrome, Safari або Opera.

Виберіть у списку країн "Росія", а в списку консульських установ - "Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі".

Виберіть категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, яка Вам потрібна.

Якщо зараз на потрібну Вам дію немає вільних місць, Ви побачите повідомлення "Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше".  У цьому разі Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису, оскільки запис відкритий лише на 60 наступних днів.

Якщо зараз є доступні місця на потрібну Вам дію, Ви зможете вибрати дату Вашого візиту, натиснувши на значок календарика справа. Після цього відкриється календар, де Вам потрібно вибрати прийнятну дату (доступні для запису дати виділені чорним кольором). УВАГА! Вам потрібно вибрати саме дату, доступну для запису. Можливо, для цього Вам потрібно буде перегорнути календар на наступний місяць.

Після вибору дати натисніть на поле "Час" та виберіть час Вашого візиту. Якщо Ви на попередньому етапі не вибрали дату, яка виділена чорним кольором, тобто дату, на яку є доступні слоти для запису, Ви не зможете перейти до етапу вибору часу.

В наступній вкладці введіть Ваше ім'я та прізвище та Ваші контактні дані. УВАГА! Будьте особливо уважними при введені Вашої адреси електронної пошти (e-mail), оскільки на неї надсилається повідомлення про підтвердження запису.

Перевірте правильність введених даних та натисніть кнопку "Так, все вірно". Після цього Ви отримаєте лист з підтвердженням запису на прийом та деталями візиту на вказану Вами емейл-адресу (якщо Ви його не отримали, і певні, що адреса введена правильно, перевірте папку "Спам"). Лише цей лист є підтвердженням успішного запису на прийом!

Перед візитом повторно перевірте наявність усіх документів та їхніх копій, необхідних для вчинення потрібної Вам консульської дії.

Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та Генеральним консульством України в Санкт-Петербурзі. Використання системи посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі на електронну адресу [email protected]. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані правоохоронні органи Російської Федерації.

Прийом громадян певних категорій (особи з інвалідністю, тяжкохворі) здійснюється без запису у СЕРЕДУ в години прийому за попереднім  узгодженням. Відповідні звернення та підтверджуючі документи просимо надсилати за електронною адресою: [email protected].

Запис не поширюється на випадки техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранень/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю або здоров'ю наших співвітчизників. Консульська допомога у таких випадках надається також у неприйомні і позаробочі години та вихідні і святкові дні.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux