• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
Питання та відповіді
Опубліковано 08 червня 2015 року о 13:13

Паспортні дії

Мені виповнилося 25 (45) років. Чи можливо вклеїти фотокартку в мій «внутрішній» паспорт у Генконсульстві?

Генконсульство не має права вносити будь-які зміни у «внутрішній» паспорт громадянина України. Вам необхідно звернутися до територіальних підрозділів Державної міграційної служби України.

У разі, якщо відсутній дійсний паспортний документ для перетину державного кордону, необхідно звернутися в Генконсульство для оформлення Посвідчення особи на повернення в Україну.

Для оформлення паспорта громадянина України необхідно подати заяву разом з необхідними документами до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання або до відповідного Центру надання адміністративних послуг.

Як оформити через Генконсульство паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

Детальна інформація щодо порядку оформлення паспорта - тут.

Нагадуємо, що прийом громадян з питань оформлення паспорта здійснюється за попереднім записом.

Пам’ятка з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон – тут.

Я тимчасово проживаю в Росії. Мені (моїй дитині) виповнилося чотирнадцять років, але паспорт громадянина України («внутрішній паспорт») ще не отримав. Чи можливо оформити паспорт громадянина України в Генконсульстві?

«Внутрішній» паспорт видається кожному громадянинові України після досягнення 14-річного віку лише підрозділами ДМС України. Деталі щодо оформлення паспорта – на сайті ДМС України.

Відповідно до законодавства України, для оформлення «закордонного» паспорта особа, що досягла шістнадцятирічного віку, повинна подати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Таким документом є: «внутрішній», «закордонний», дипломатичний або службовий паспорти, проїзний документ дитини тощо. Таким чином, оформлення «закордонного» паспорта у цьому випадку в Генконсульстві неможливо.

Чи можна залишити старий паспорт після оформлення нового (у старому паспорті є дійсні візи інших країн)? 

Якщо у вас є лише один паспортний документ, Вам може бути оформлено другий без необхідності здати попередній паспорт при подачі документів або отриманні нового виготовленого паспорта. Якщо у Вашому старому дійсному закордонному паспорті є дійсні іноземні візи, ви можете його залишити, для чого необхідно скласти відповідну заяву. Якщо на день подачі документів на оформлення закордонного паспорта ви вже маєте два проїзні документи (незалежно від того, чи закінчився їхній строк дії), один з них необхідно здати при подачі документів на оформлення нового паспорта.

Я втратив паспорт, що мені робити?

При втраті паспорта ("внутрішнього" або "закордонного") необхідно звернутися до найближчого відділення поліції, подати заяву про втрату, отримати відповідну довідку.

УВАГА! Про факт втрати (викрадення) "закордонного" паспорта Ви зобов’язані повідомити найближчу закордонну дипломатичну установу. При цьому необхідно повідомити серію, номер втраченого паспорта, дату видачі, строк дії та орган, що його видав.

У разі, якщо відсутній дійсний документ для перетину державного кордону, необхідно звернутися до консульської установи (без попереднього запису) для оформлення Посвідчення особи на повернення в Україну.

Інформація щодо порядку оформлення Посвідчення особи на повернення в Україну - тут.

Перелік документів, необхідний для оформлення Посвідчення особи на повернення в Україну - тут.

Заява на оформлення Посвідчення особи на повернення в Україну - тут.

Заява-анкета на оформлення Посвідчення особи на повернення в Україну - тут.

Зразок заповнення Заяви-анкети - тут.

Замість втраченого або викраденого "закордонного" паспорта громадянином, який постійно проживає або тимчасово перебуває в Росії, Генконсульство після встановлення факту видачі раніше такого документа особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає новий паспорт для виїзду за кордон.

Дії з питань громадянства

У мене народилася дитина на території Росії. Як зареєструвати набуття дитиною громадянства України?

Детальна інформація щодо порядку реєстрації набуття дитиною громадянства України - тут

Які правові наслідки направлення в Генконсульство нотаріально засвідченої відмови від громадянства України?

Чинним законодавством України у сфері громадянства не передбачена процедура відмови від громадянства України. А тому отримання громадянином України іноземного громадянства у зв’язку з відмовою від громадянства України не може розглядатися як законна підстава для припинення громадянства України.

Для осіб, які бажають вийти з українського громадянства, законодавством України визначена відповідна процедура оформлення виходу з громадянства. Що передбачає подачу заявником комплекту документів, оплату консульського збору, розгляд документів компетентними органами України, прийняття рішення та підписання Президентом України відповідного Указу про вихід з громадянства з наступною видачею відповідної довідки.

Чи можна оформити втрату (відмову від) громадянства України?

Відповідно до ст.17 Закону України «Про громадянство України», громадянство України припиняється лише внаслідок виходу з громадянства України, втрати громадянства України, а також за підставами, передбаченими міжнародними договорами України.

Втрата громадянства України, як підстава припинення громадянства, ініціюється виключно державою в особі уповноважених законодавством органів (ст.19 Закону).

Станом на сьогоднішній день між Україною та Російською Федерацією відсутні будь-які договори у сфері громадянства.

Таким чином, законодавством України не передбачена процедура відмови від громадянства України. А тому отримання громадянином України іноземного громадянства у зв’язку з відмовою від громадянства України не може розглядатися як законна підстава для припинення громадянства України.

Як вийти з громадянства України?

Підстави припинення громадянства України визначені ст.17 Закону України «Про громадянство України» від 18.01.2001 (далі - Закон). Відповідно до вказаної статті громадянство України припиняється внаслідок виходу з громадянства, втрати громадянства та за підставами, передбаченими міжнародними договорами України.

Згідно з ч.1 ст.18 закону, громадянин України, який відповідно до чинного законодавства України є таким, що постійно проживає за кордоном, може припинити громадянство України шляхом виходу з громадянства України. Вихід з громадянства України допускається, якщо особа набула громадянство іншої держави або отримала документ, виданий уповноваженими органами іншої держави, про те, що громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України (ч.2 ст.18 Закону). Заява про вихід з громадянства України подається до дипломатичних та консульських установ України за кордоном.

Як оформити дозвіл на постійне проживання за кордоном?

Особами, які постійно проживають в Росії, вважаються громадяни України, які:

-         виписалися з місця проживання в Україні до 01.01.2000, мають паспорт громадянина СРСР або паспорт громадянина України з відміткою про виписку з останнього місця проживання в Україні та прописані (зареєстровані) в РФ;

-         виписалися з останнього місця проживання в Україні після 01.01.2000, мають паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відміткою «Постійне проживання» у РФ і оформили посвідку на проживання або реєстрацію в РФ.

Для громадян України, які зареєстровані в Україні чи знялися з реєстрації після 01.01.2000 без оформлення виїзду на постійне проживання в РФ, визначена процедура оформлення дозволу на виїзд на постійне проживання за кордон.

У мене є паспорт громадянина України з реєстрацією місця проживання в Україні. Чи можу я вийти з громадянства України?

Генконсульство розглядає питання громадянства ґрунтуючись на положеннях Закону України «Про громадянство України» від 18.01.2001. Для осіб, які бажають вийти з українського громадянства, законодавством України визначено відповідну процедуру, яка передбачає подачу заявником комплекту документів, оплату консульського збору, розгляд документів компетентними органами України, прийняття рішення і підписання Президентом України відповідного Указу про вихід з громадянства з наступною видачею відповідно довідки.

Вищезгаданий Закон передбачає право громадянина України вийти з громадянства України, однак вихід з громадянства України допускається, якщо особа вже набула громадянство іншої держави або отримала  документ, виданий уповноваженими органами іншої держави, про те, що громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України.

При цьому, відповідно до статті 18 Закону України «Про громадянство України», вийти з громадянства України можуть громадяни, які відповідно до чинного законодавства України є такими що постійно проживають за кордоном,

Оскільки Ви зареєстровані на території України, порушити клопотання щодо виходу з громадянства України Ви можете після отримання дозволу компетентних органів України на постійне проживання за кордоном.

Ознайомитися з процедурою оформлення відповідного дозволу для залишення на постійне місце проживання за кордоном, у тому числі роздрукувати необхідні документи, Ви можете за посиланням. Консульський збір складає 11 700 руб.

Я громадянин Росії. У 90-х роках проживав в Україні. З клопотанням щодо набуття громадянства України не звертався. Паспорт громадянина України не оформлював. Як мені отримати довідку, що я не є громадянином України?

Відповідно до пункту першого частини першої статті 2 Закону України «Про громадянство України», громадянин України, який набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.

Відповідно до статті 3 Закону України «Про громадянство України» від 18 січня 2001 року, громадянами України є:

1) усі громадяни колишнього СРСР, які на момент проголошення незалежності України (24 серпня 1991 року) постійно проживали на території України;

2) особи, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних чи інших ознак, які на момент набрання чинності Законом України "Про громадянство України" (13 листопада 1991 року) проживали в Україні і не були громадянами інших держав;

3) особи, які прибули в Україну на постійне проживання після 13 листопада 1991 року і яким у паспорті громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року органами внутрішніх справ України внесено напис "громадянин України", та діти таких осіб, які прибули разом із батьками в Україну і на момент прибуття в Україну не досягли повноліття, якщо зазначені особи подали заяви про оформлення належності до громадянства України;

4) особи, які набули громадянство України відповідно до законів України та міжнародних договорів України.

Якщо Ви не маєте документів, які підтверджують Вашу належність до громадянства України та проживання на території України, Генеральне консульство може провести відповідну перевірку. Для проведення та отримання довідки про належність або неналежність до громадянства України необхідно подати відповідну заяву, сплатити консульський збір у сумі 1625 рос. руб. та 1950 рос. руб. (двома квитанціями).

У заяві необхідно вказати конкретну інформацію про місце народження, періоди та точні адреси проживання на території України, під якими прізвищами проживали. До заяви додаються копії документів (паспорт або паспорти, свідоцтва про народження, шлюб, зміну прізвищ тощо).

Нотаріальні дії

Як отримати довідку про відсутність або наявність судимості?

Громадяни, які тимчасово перебувають або постійно проживають за кордоном, можуть звернутися до Генконсульства з заявою щодо отримання довідки про відсутність або наявність судимості.

За оформлення документів стягується консульський збір відповідно до тарифів консульського збору.

Видача довідки передбачає надсилання запиту через Міністерство закордонних справ України до відповідного підрозділу в Міністерстві внутрішніх справ України з метою отримання інформації про особу. 

У разі необхідності отримання згаданої довідки у терміновому порядку (до 10 днів), заявники можуть особисто, або через уповноважену ним особу (за нотаріальною довіреністю) її отримати у відповідному підрозділі МВС України.

Підрозділ, відповідальний за надання довідок у Міністерстві внутрішніх справ України - відділ доступу до персональних даних Управління спеціальних перевірок та довідкового обліку Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України (далі ДІАЗ).

Для отримання довідки громадянину необхідно особисто або через уповноважену ним особу (за нотаріальною довіреністю) подати письмовий запит до ДІАЗ за адресою: вул. Богомольця, 10, м. Київ, прохідна МВС, 2-й поверх, каб. № 7.

Ознайомитись з відповідною інформацією можливо на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Яким чином підтвердити сімейний стан для реєстрації шлюбу на території Росії?

Громадяни України, які проживають за кордоном, для реєстрації шлюбу та підтвердження сімейного стану подають заяву, засвідчену посадовою консульською особою або нотаріусом про те, що особа не перебуває у шлюбі. Документи для подачі в компетентні органи на території Росії перекладаються з української мови на російську з нотаріальним засвідченням у РФ. Легалізація документа, виданого компетентними органами в Україні, для використання на території Росії не потрібна.

Оформлення такої заяви у дипломатичній установі здійснюється відповідно до Закону України «Про нотаріат» та Положення про порядок вчинення нотаріальних дій у дипломатичних і консульських установах України, затвердженим наказом Міністерства юстиції України і Міністерства закордонних  справ України від 27.12.2004 №142/5/310.

За оформлення заяви стягується консульський збір відповідно до тарифів консульського збору.

Перелік документів, необхідних для оформлення заяви для подачі документів на реєстрацію шлюбу.

УВАГА! На розгляд приймається повний комплект документів виключно у призначений день і час.

Подати заяву та одержати документ може лише заявник.

 Чи можу я оформити довіреність на відстані?

Ні, нотаріальні дії здійснюються виключно у присутності заявника, тобто особи, чий підпис на довіреності або заяві буде посвідчуватися у нотаріальному порядку консульською посадовою особою.

 Чи буде довіреність, посвідчена консулом, дійсною в Україні?

Згідно з чинним законодавством України у сфері нотаріату консул може засвідчити Ваш підпис на довіреності.

Водночас, з огляду на відсутність доступу закордонних дипломатичних установ України до Єдиного реєстру довіреностей, до кожної посвідченої довіреності консул засвідчує підпис довірителя на спеціальній заяві про реєстрацію такої довіреності в Єдиному реєстрі (бланк такої заяви можна отримати в Генконсульстві).

Для того, щоб засвідчити довіреність та заяву про її реєстрацію в Єдиному реєстрі довіреностей, Вам необхідно надати документи згідно з визначеним переліком.

 Як оформити довіреність на тимчасовий виїзд неповнолітньої дитини за кордон?

   Відповідно до «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджених постановою КМ України від 27.01.1995 року №57, виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску.

    Згідно з чинним законодавством у сфері нотаріату консул може засвідчити підпис на відповідній заяві. Заяву та перелік необхідних документів можна отримати в Генеральному консульстві.

     Для цього необхідно особисто звернутися до Генконсульства в години прийому громадян (за попереднім записом, тел.: (812) 331 51 65, мати при собі дійсний документ, що посвідчує особу та громадянство (внутрішній/закордонний  паспорт), а також мати інформацію стосовно ПІБ дитини, дати її народження, даних проїзного документа дитини (у разі наявності документа) та ПІБ особи, яка супроводжуватиме дитину, даних її внутрішнього/закордонного паспорта.  

      Нотаріальні дії здійснюються виключно у присутності заявника, тобто особи, чий підпис на довіреності або заяві буде посвідчуватися у нотаріальному порядку консульською посадовою особою.

За оформлення документів стягується консульський збір відповідно до тарифів консульського збору.

Витребування документів

Яким чином я можу витребувати з України документ?

З питань витребування документів з України особи, які проживають за кордоном, звертаються із заявою до дипломатичних представництв та консульських установ України в країні перебування для оформлення відповідного запиту в Україну. 

Порядок витребування документів передбачає заповнення відповідних анкет по витребуванню документів з України. Анкета має заповнюватися виключно українською мовою у 3-х примірниках, на кожний документ окремо. Відповіді на запитання слід давати повні та точні.

Запит до архівних установ України щодо витребування документа можна здійснити самостійно, надіславши на адресу відповідного українського архіву заповнену анкету встановленого зразка по витребуванню документа з України. Про результати розгляду таких звернень громадян інформують дипломатичні представництва та консульські установи України.

За витребування документів стягується консульський збір відповідно до тарифів консульського збору.

У разі відсутності в архівах відповідних архівних даних, консульський збір не повертається.

Пам'ятка по витребуванню з України документів про реєстрацію актів цивільного стану

На підтвердження фактів, що підлягають реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану, цими установами видаються належним чином засвідчені свідоцтва, які містять основні дані про особу, або витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Повторні свідоцтва видаються особам, на яких складено актовий запис цивільного стану, а повторні свідоцтва про народження дітей можуть видаватися їх батькам i усиновителям.

Повторні свідоцтва про народження дітей, які не досягли 18 років, можуть також видаватися опікунам, піклувальникам i представникам закладу  охорони  здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина. Особам, яким виповнилося 16 років, повторні свідоцтва можуть видаватися при наявності паспорта.

Свідоцтва про народження дітей повторно видаються їх батькам і усиновителям незалежно від віку дитини. Особі, позбавленій батьківських прав, повторні свідоцтва про народження дітей не видаються. При видачі повторного свідоцтва про народження відомості про батьків наводяться у повній відповідності з даними актового запису про народження.

Повторні свідоцтва про смерть видаються лише родичам померлого (дітям померлого, в тому числі й усиновленим, другому з подружжя, братам i сестрам померлого, діду i бабі померлого як з боку батька, так i з боку матері).

Родинні відносини повинні бути підтверджені документально.

Повторнi свiдоцтва про шлюб, який припинено, не видаються. У цьому випадку на прохання заявникiв видається витяг з Державного реєстру актів цивільного стану.

Витяги з Державного реєстру актів цивільного стану видаються як особам, щодо яких складено актовий запис, так і родичам по прямій висхідній та низхідній лінії, а також усиновителям, опікунам та пiклувальникам. Документи про державну реєстрацію актів цивільного стану повторно можуть видаватись на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

У заявi про видачу повторного свідоцтва зазначаються:

прiзвище, iм'я, по-батьковi та адреса заявника;

прiзвище, iм'я, по-батьковi особи, вiдносно якої запитується свiдоцтво;

яке необхiдне свiдоцтво;

коли i яким органом реєстрацiї актiв цивільного стану складено актовий запис цивільного стану;

мета запиту повторного свідоцтва.

Якщо запитується свідоцтво про народження, додатково зазначаються прізвище, ім'я, по батькові батьків. При витребуванні свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу зазначається також з ким зареєстровано чи розірвано шлюб.

 Витребування з України документів про освіту

Для отримання дубліката диплома власнику документа необхідно скласти письмову заяву до вищого навчального закладу. В цій заяві вказується причина втрати документа, прізвище, ім'я та місце проживання заявника, назва втраченого документа, назва навчального закладу і дата його закінчення.

До заяви також додаються:

 • оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання заявника, в якому має бути зазначено назву документа про освіту, його номер та дата видачі, на чиє ім'я виданий, яким навчальним закладом та про визнання його недійсним;
 • довідка від компетентних органів про втрату документа; 
 • копія платіжного документа про оплату витрат на виготовлення дубліката документа про освіту;
 • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5.
 • Згадані документи можна отримати також шляхом безпосереднього звернення до навчального закладу, або за участю іншої особи, яка матиме відповідну нотаріально-завірену довіреність.

Іноземці, які закінчили в Україні вищий навчальний заклад та втратили документ про його закінчення, мають звертатися через дипломатичне представництво своєї держави в Україні.

УВАГА!

Міністерство освіті і науки України розглядає питання щодо оформлення дублікатів документів про освіту лише за умови подання заявником всіх наведених вище документів.

Центральні архівні установи України

Центральний державний архів вищих органів влади і управління України (ЦДАВО)

03110, м.Київ-110, вул.Солом'янська, 24,
тел.: (044) 277-36-66

Центральний державний архів громадських об'єднань України (ЦДАГО)

01011, м.Київ-11, вул. Кутузова, 8,
тел.: (044) 295-73-22, 295-55-16

Центральний державний історичний архів України м.Київа (ЦДІАК)

03110, Київ-110, вул. Солом'янська, 24,
тел.: (044) 277-30-02

Центральний державний історичний архів України м. Львова (ЦДІАЛ)

01008, м.Львів-8, пл. Соборна, 3а,
тел.: (0322) 72-35-08, 72-30-63

Центральний державний кіно-фото-фоно архів України (ЦДАКФФД)

03110, м.Київ-110, вул. Солом'янська, 24,
тел.: (044) 277-37-77

Центральний державний науково-технічний архів України (ЦДНТА)

310003, м.Харків-3, вул. Університетська, 4,
тел.: (0572) 12-75-67

Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ)

03110, м.Київ-25, вул. Володимирська, 22а,
тел.: (044) 228-44-81

Центральний державний архів при Уряді АР Крим

02680, м. Сімферополь, вул.Кечкеметська, 3,
тел.: (0652) 22-84-05

Державнi архiви областей України

Вiнницька обл.

287100, м. Вiнниця, вул. Ленiна, 17,
тел.: (0432) 32-40-59

Волинська обл.

263026, м. Луцьк, вул. Ветеранiв, 21,
тел.: (03322) 5-75-33

Днiпропетровська обл.

320069, м. Днiпропетровськ, вул. К.Лiбкнехта, 89,
тел.: (0562) 93-80-90

Донецька обл.

340086, м. Донецьк, пр. Лагутенка, 12,
тел.: (0622) 99-22-97

Житомирська обл.

262000, м. Житомир, вул.8 березня, 20,
тел.: (0412) 24-45-27

Закарпатська обл.

294008, м. Ужгород, пл. Народна, 4,
тел.: (03122) 2-06-10

Запорiзька обл.

330095, м. Запорiжжя, вул. Українська, 48,
тел.: (0612) 62-14-21

Iвано-Франкiвська обл.

284015, м. Iвано-Франкiвськ, вул. Грунвальдська, 3,
тел.: (03422) 2-27-70

Київська обл.

252073, м. Київ, вул. Фрунзе, 113,
тел.: (044) 435-00-15

Кiровоградська обл.

316013, м. Кiровоград, вул. академiка Корольова, 3,
тел.: (0522) 3-43-95

Луганська обл.

91053, м. Луганськ, вул. Радянська, 85,
тел.: (0642) 52-03-09

Львiвська обл.

290006, м. Львiв, вул. Пiдвальна, 13,
тел.: (0322) 72-07-14

Миколаївська обл.

327044, м. Миколаїв, вул. Васляєва, 43,
тел.: (0512) 21-40-39

Одеська обл.

270001, м. Одеса, вул. Жуковського, 17,
тел.: (0482) 22-80-25

Полтавська обл.

314011, м. Полтава, вул. Пушкiна, 18\24,
тел.: (05322) 2-95-66

Рiвненська обл.

266013, м. Рiвне, вул. С.Бендери, 26а,
тел.: (0362) 23-42-61

Сумська обл.

244030, м. Суми, вул. Садова, 49,
тел.: (0542) 22-07-90

Тернопiльська обл.

м. Тернопiль, вул. М.Грушевського, 8,
тел.: (0352) 22-86-18

Харкiвська обл.

310003, м. Харкiв, пр. Московський, 7,
тел.: (0572) 22-66-49

Херсонська обл.

325000, м. Херсон, вул. Петренка, 6,
тел.: (0552) 22-56-71

Хмельницька обл.

280000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 99,
тел.: (03822) 9-77-29

Черкаська обл.

257015, м. Черкаси, вул. Жовтнева, 244а,
тел.: (0472) 47-30-26

Чернiвецька обл.

274001, м. Чернiвцi, вул. Шевченка, 2,
тел.: (03722) 2-30-29

Чернiгiвська обл.

250006, м. Чернiгiв, вул. Фрунзе, 2,
тел.: (04622) 7-41-17

Державний архiв м.Києва

252060, м. Київ, вул. Олени Телiги, 23,
тел.: (044) 440-54-16

Державний архiв м.Севастополя

335059, м. Севастополь, вул. Героїв Сталiнграда, 64, тел.: (0692) 41-66-45 

Витребування, які не належать до компетенції консульської служби України

З питань отримання документів про переселення у 1945-1946 роках на підставі Угоди між урядом УРСР та Польщі громадяни України можуть звертатися безпосередньо до територіальних архівів Республіки Польща (в залежності від місцевості, з якої відбувалося переселення):

Державний Архів у м. Перемишлі, (ul. Lelewela 4, 37-700 Przemysl);

Державний Архів у м. Жешуві (ul. Boznicza 2, 35-064 Rzeszow);

Державний Архів у м. Любліні (ul. Jezuicka 13, 20-950 Lublin, skrytka pocztowa 113). У цьому архіві також зберігаються документи Холмського воєводства.

Питаннями розшуку зниклих громадянрозшуку родичiввстановлення мiсць поховань займається Служба розшуку Нацiонального Товариства Червоного Хреста України.

Служба розшуку Нацiонального Товариства Червоного Хреста України - адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкiнська, 30.

 Як я можу уточнити порядок перетинання державного кордону України?

Довідки щодо порядку перетинання державного кордону України можливо отримати у Адміністрації Державної прикордонної служби України:

Україна, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 26

 Телефон гарячої лінії (служби «Довіра») - консультації, юридична допомога громадянам з питань перетинання державного кордону України  – +38(044) 527-63-63, e-mail: [email protected]

 http://dpsu.gov.ua/

 Довідкова телефонів Адміністрації Державної прикордонної служби України – +38(044) 527-63-01 (02, 03).

 Час роботи з 08.30 до 17.30, обід з 13.00 до 14.00

  Громадська приймальня Адміністрації Держприкордонслужби розташована за адресою:

 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 30. 

 Час роботи з 09.00 до 17.00, обід з 13.00 до 14.00 (пн-чт)

                      з 09.00 до 16.00обід з 13.00 до 14.00 (пт)

  

СПРАВКИ О ПЕРЕСЕЧЕНИИИ ГОСУДАРСТВЕННОЙ ГРАНИЦЫ УКРАИНЫ МОЖНО ПОЛУЧИТЬ в Администрации Государственной пограничной службы Украины:

Украина, 01601, г. Киев, ул. Владимирская, 26

 Телефон горячей линии (службы «Доверие») - консультации, юридическая помощь гражданам по вопросам пересечения государственной границы Украины - +38 (044) 527-63-63, e-mail: [email protected],  http://dpsu.gov.ua/

 

 Справочная телефонов Администрации Государственной пограничной службы Украины - +38(044)527-63-01 (02, 03).

 Время работы с 08.30 до 17.30, обед с 13.00 до 14.00

  Общественная приемная Администрации Госпогранслужбы расположена по адресу:

 01601, г. Киев, ул. Владимирская,30.

 Время работы с 09.00 до 17.00, обед с 13.00 до 14.00 (пн-чт)

                      с 09.00 до 16.00, обед с 13.00 до 14.00 (пт) 

 

Інформаційна брошура щодо надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії

Інформаційну брошуру щодо надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії можна завантажити тут.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux